Увійти · Зареєструватися
Потік Афіші Галереї Інформація

Автори / Форум видавців / На 19-й Форум видавців вже зголосилися 305 видавців та 108 письменників

До участі у 19-му Форуму видавців у Львові на 1 серпня подано 305 заявок від видавництв та книготорговельних структур.

«Більшість заявок на стендові місця були подані ще до 25 червня. Виставкової площі в Палаці мистецтв усім охочим, як і щороку, не вистачає. В списку очікування вже 15 видавництв, а заявки продовжують надходити. Трохи гірша ситуація з оплатою, видавці скаржаться, що не мають коштів, тому що дуже зменшилися продажі. Сподіваються на активність львівських читачів, які прийдуть на Форум», – коментує виконавчий директор Форуму видавців Катерина Шевченко.


Участь в програмах Форуму вже підтвердило 108 письменників. Зокрема, DBC Pierre (Велика Британія), Вірляна Ткач (США), Богдан Задура (Польща), Мартін Поллак (Австрія), Адам Загаєвський (Польща), Дон Бруно Ферреро (Іспанія), Валерій Шевчук, Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Юрій Іздрик, Ірена Карпа, Наталя Гузєєва (Україна) та інші.


На конкурс на здобуття премії «Найкраща книга Форуму-2012» уже подано 134 нові книжки від 35 українських видавництв, але основна їх кількість надійде до кінця серпня.


Нагадуємо! Акредитація ЗМІ триває за адресою: presa@bookforum.com.ua. Заявки на акредитацію ТУТ.

Довідка: Форум видавців у Львові – найбільший в Україні книжковий ярмарок (з 1994), що має статус Національного згідно з Указом Президента України та Міжнародний літературний фестиваль (з 2006). В цьому році Форум відбудеться 12 – 16 вересня. Планується, що в його роботі візьмуть участь 400 видавництв, 150 авторів, відбудеться понад 400 літературно-мистецьких акцій. Почесний гість Форуму – DBC Pierre (Велика Британія), лауреат Букерівської премії.

У межах 19-го Форуму видавців відбудуться також Міжнародний літературний фестиваль, Фестиваль літературних фестивалів «Контекст», Фестиваль перекладів TRANSLIT, Фестиваль «Бруно Шульц»: 120 років від народження і 70 років від трагічної загибелі», «Ніч поезії і музики нон-стоп», фестиваль «Від Сковороди до Сковороди»: 290 років від дня народження», Видавничий бізнес-форум, Бібліотечний форум, Церемонія вручення Всеукраїнської премії «Найкраща книга Форуму-2012».


Дивіться наші новини щоденно:
На сайті http://bookforum.ua/
У Фейсбуці https://www.facebook.com/lviv.bookforum
Пишіть : presa@bookforum.com.ua

Дзвоніть:
З питань співпраці, отамання ексклюзивної інформації, домовленості про інтерв’ю : до керівника прес-служби Лесі Ганжі – 0954698803
З питань акредитації: до прес-секретаря Олександри Паняк – 0932609776

 
 

Додав nady 05 серпня 2012

Про автора

Форум видавців у Львові – це унікальний комплекс виставкових та ярмаркових заходів, мистецьких та культурних акцій, скерованих, перш за все, на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесенню престижу української книги в су

Автори пов'язані с новиною

Валерій Шевчук , Оксана Забужко , Юрій Андрухович , Ірена Карпа

 
Коментувати
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска