Увійти · Зареєструватися

Шукаєш автора?

 
, - . 1 3 4 5 9 : A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y
Ї І А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я а в г д ж з и к л м н о п р с т у ф х ц ч ш я
 

Популярні автори

Варвара Черезова

Варвара Черезова

Ще надто юна, як на те, щоб писати автобіографію. Бо що то за автобіографія була б, якби вона містила у собі лиш кілька рядочків? Навчаюсь на факультеті, що ніякого відношення до поезії не має.

Театр на Чайной

Театр на Чайной

Театральная лаборатория “Театр на Чайной” основана в 2010 году силами выпускников Одесского Театрального Лицея. Студийная работа, треннинговая система репетиций и постоянное развитие профессионального уровня коллектива- это основы нашего театра.

 
Кока Черкаський

Кока Черкаський

Ну що , панове, народився я 18 червня, вранці. Якраз сонечко так гарно світило. Першого вірша написав у першому класі, він був про вождя світового пролетаріату і складався із трьох частин - I , II i III. Десь із шостого класу почав писати пісні.

Євгенія Чуприна

письменниця, драматург, колумністка

 
 
 

Всі автори

Грицько Чубай

Грицько Чубай

Народився 23 січня 1949 року у селі Березини Козинського району Рівненської області у селянській сім'ї. Навчався у Московському літературному інституті. Писати почав у ранньому віці.

 
 
 
 

Дмитро Чухаєв aka «Sureman&raqu

ЛЮБОВЬ. Москва. Лето. Настолько жарко, что не проедешь и одной станции в метро, чтобы не встретить мужчину в шортах. Я тоже не был исключением.

 
 
Ctrl 1 2 3 4 5 6 Ctrl
 
 
 
 

Гостиница Днепропетровск |  Светильники Днепропетровск |  Рекламное агентство |  Сауны Днепропетровска